Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ralph Waldo Emerson

STORY

Kartolina 56

    Shtyp foton për ta zmadhuar dhe rishtype për ta mbyllur.
    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
    Shiko më shumë