A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ram Kukaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Ram Kukaj is a popular singer. Ai njihet per kenget dhe zerin e tij mjaft te fuqishem. Ram Kukaj eshte nga Korisha e Prizrenit dhe pas vdjekes se babait, Rama mori rrugen e tregut muzikor, duke ndjekur hapat e babit te tij. Rama deri tani ka bere shum hite dhe disa prej tyre jan bere shume te degjuara. Në vitin 2011, Ram Kukaj publikon albumin "Ku Je Sot Ti". Më datë 4 Korrik 2013, Veli Muqaj publikojnë videoklipin "Syte E Zi", në bashkëpunim me Baddsight & Rama. Më d...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fifty

Zeid

Granit Ahmeti

Dukati

Ismail Balidemaj

Pleurat Stublla

Extrem Brati

Valki

Shqiprim Sylejmani

Dossi A.K.A Professional's


Tags: Ram Kukaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019