Live Video

Ramadan Abazi - Se Pa Vujt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/01/2010

2010-01-22T22:25:45

Këngë e albumit:

"Me Mysafirë"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Se Pa Vujt" kënduar nga Ramadan Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ramadan Abazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ramadan Abazi: