Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Alitaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
BIOGRAFIA: Ramadan Alitaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Më datë 4 Gusht 2014, Ramadan Alitaj publikon videoklipin "Ti Je Magjepse". Më datë 9 Nëntor 2014, Ramadan Alitaj publikon videoklipin "100 Te Zeza". Më datë 15 Prill 2015, Ramadan Alitaj publikon videoklipin "Jetim Per Se Gjalli". Më datë 10 Korrik 2015, Ramadan Alitaj publikon videoklipin "Fenomenale". Më datë 23 Tetor 2015, Ramadan Alitaj publikon videoklipin "Le Ta Din"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ervin Gonxhi

Esad Ademi

Remi Jakupi

Sabiani

Enis Bytyqi

Astrit Mulaj

Valton Krasniqi

Korab Jetishi

Ervin Bushati

Naim Abazi

Tags: Ramadan Alitaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet