Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Alitaj - Elegante Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

je elegante nuk ka fjal
po zemren rend e fal
i ke levizet krejt me stil
me te shti ne dor koka shum veshtir 2x

jo jo asnjeher me vajzen s,kam deshtu
veq ti nuk don me u dorzu inatqare ke qellu 2x

krejt me kasr ti po ma ban
zemren ma bormbadon
je tipi i femres qe nuk lshon pe
te garantoj se kot e ke 2x

jo jo asnjeher me vajzen skam deshtu
veq ti nuk don me u dorzu inatqare ke qellu 3x


Ky tekst u dërgua nga  leli2013Ramadan Alitaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/12/2013


Ramadan Alitaj - Elegante
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Elegante".
3. Video është e këngës "Elegante", por nuk këndohet nga Ramadan Alitaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Alitaj:


Komente 0