Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Kllorgji

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Ramadan Kllorgji është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 11 Nëntor 2016, Ramadan Kllorgji publikon videoklipin "Kenge Per Donald Trump"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Polo Nexhipi

Mariglen Hazizaj

Alfred Selimi

Astrit Belba

Sulo Latifi

Cim Turtulli

Pellumb Plaka

Cen Noreci

Lirim Muçollari

Ardit Ahmetaj

Tags: Ramadan Kllorgji, Ramadan Kllogjri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet