Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ramadan Krasniqi (Dani), Plot 40 Vjet Karrierë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  5
[08-04-2013]
Këngëtari i shumë hiteve shqiptare, Ramadan Krasniqi, që të gjithë e njohin si Dani, ka plot 40 vjet që këndon dhe nuk ndalet.

Gazeta jonë mëson se pikërisht sot, në një mbrëmje të veçantë, Dani mes shumë miqve dhe kolegëve do të festojë në një nga ambientet më të njohura të Prishtinës 40 vjetorin e karrierës së tij dhe e presin shumë surpriza të veçanta. Edhe 100 vite të tjera, Dani!
 (Maksim Gjokaj/Kosova Sot)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet