Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Një Unaze Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Drite e syve te mie ishe vetëm tij
pse me harrove pse u largove
sa her lulja qel një kujtim e therr
te kujtoj te enderroj

ref
një unaz me mbeti n'gjep
jeta merr asgjë nuk jep
një unaz ma nuk shkelqen
jeta merr asgjë nuk kthen

ref.
një unaz me mbeti n'gjep
jeta merr asgjë nuk jep
një unaz me nuk shkelqen
jeta merr asgjë nuk kthen
edhe një her edhe një her
unë vet kam mbet
ah kjo jet veç merr e sjep

jeta po na shkon malli nuk pushon
te kupoj s'të harroj
sa her zemra the te kujtoj perher
nga do shkoj s'të harroj

ref.
një unaze


Ky tekst u dërgua nga  jimmy   Baki66

Ramadan Krasniqi (Dani) - Një Unaze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Unaze".
3. Video është e këngës "Një Unaze", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0