Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Fjalët Që Na Ndan (C'ka Na Mbet Nga Dashuria) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Kur t’i putha syt
as gjë s’kam besu
se do të vijë një ditë
kur do t’qajsh për mu

ma mir mos fol tash
lotët flasin vet
që një dashuri
sonte shpirt po vdes

çka na mbet nga dashuria
vetëm lotë dhe fjalt e këqija
që mi the dikur
që mi the dikur

dikush flet keq për mua
po ti hesht dhe nuk me thua
s’do ta fali kur
që nuk më tregon, kush po të mashtron

nuk po më vjen mir,
por duhet t’a them,
nuk paska ma keq,
kur dikush gënjen,
dhe ti i beson,
fjalët që ti tha,
fjalët që helmojn,
fjalët që na ndan

çka na mbet nga dashuria
vetëm lotë dhe fjalt e këqija
që mi the dikur
që mi the dikur

dikush flet keq për mua
po ti hesht dhe nuk me thua
s’do ta fali kur
që nuk më tregon, kush po të mashtron

çka na mbet nga dashuria
vetëm lotë dhe fjalt e këqija
që mi the dikur
që mi the dikur

dikush flet keq për mua
po ti hesht dhe nuk me thua
s’do ta fali kur
që nuk më tregon, kush po të mashtron

çka na mbet nga dashuria
vetëm lotë dhe fjalt e këqija
që mi the dikur
që mi the dikur

dikush flet keq për mua
po ti hesht dhe nuk me thua
s’do ta fali kur
që nuk më tregon, kush po të mashtron

që nuk më tregon, kush po të mashtron


Ky tekst u dërgua nga by.abil

Ramadan Krasniqi (Dani) - Fjalët Që Na Ndan (C'ka Na Mbet Nga Dashuria)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjalët Që Na Ndan (C'ka Na Mbet Nga Dashuria)".
3. Video është e këngës "Fjalët Që Na Ndan (C'ka Na Mbet Nga Dashuria)", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 1