Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Ti Ke Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Ti prap me thua se me don
ti po shkon dhe po gabon
Si haroj ata sy
lotet qe te rodhen ty
si haroj ata sy
lotet qe te rodhen ty

Ti me fajson per at gabim
ti po hidhrohesh pa kuptim
Kujtohu se qpo ben
femin ton ku po e len pa u lind
po e braktis frytin ton te dashuris

REF:
Mos haro kur me the
dot jetojm vetem per te
o ti dhe vetem ti
Ti je shkaktare per ket vetmi

Mos haro kur me the
dot jetojm vetem per te
o ti dhe vetem ti
Ti je shkaktare per ket vetmi
ajo foshnje kur sdot qaj
per te gjitha te gjitha ti ke faj

Ti me fajson per at gabim
Ti po hidhrohesh pa kuptim
kujtohu se qpo ben
femin ton ku po e len pa u lind
po e braktis frytin ton te dashuris

REF:
Mos haro kur me the
dot jetojm vetem per te
o ti dhe vetem ti
Ti je shkaktare per ket vetmi

Mos haro kur me the
dot jetojm vetem per te
o ti dhe vetem ti
Ti je shkaktare per ket vetmi
ajo foshnje kur sdot qaj
per te gjitha te gjitha ti ke faj


Ky tekst u dërgua nga  altuna

Ramadan Krasniqi (Dani) - Ti Ke Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ke Faj".
3. Video është e këngës "Ti Ke Faj", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0