Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Mos Me Kerko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Ti sedin peshen e mallit
Mos me kerko te ura e zallit

2x
Mos me kerko as te gryka
ku kullosin lara e syka

Refreni I2x

Nte marrt mallli veq loto
Ne ket qytet mos me kerko
Kot me kerkon rrugeve te vjetra
Une jam djegur porsi letra

Mos me kerko ne lagjen tone
Percdogje tash shpirt eshte vone

2x
E harrove dashurine
Mso me kerko as ne jarine

refreniII
Do te djeg moj porsi sac
Nje kujtim ne karagac
2x
Kah ura e gurit kur kaon
Kot e kot moj me kerkon


Ramadan Krasniqi (Dani) - Mos Me Kerko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Kerko".
3. Video është e këngës "Mos Me Kerko", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0