Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Vajza E Mahalles Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

More eshte nje vajze ne mahallen tone,
ajo eshte syzeze moj dhe dore shkrum.

2x
Ani pa te marr ty moj skam me t'lane,
s'bashku jeten moj me kalu.

Une gjithcka moj per ty bana,
haram te qofshin moj ckam harxhu.

2x
Ah jeten time moj e shkaterrova,
si ste vjen keq moj me m'tradhetu.

Letren tande moj kur e mora,
po e ruj si hajmali

Qofte mallku moj dashunia,
jeta ime moj tash eshte shkri.

Qofsh mallku moj dashuri
jeta ime moj tash eshte shkri.

Ky tekst u dërgua nga Cobra


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 25/01/2015


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0


Ramadan Krasniqi (Dani) - Vajza E Mahalles
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajza E Mahalles".
3. Video është e këngës "Vajza E Mahalles", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.