Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Me Shtatë Dry Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Tundu moj si me pare
Mos me le me zemer te vrar
Nuk jam siq te kan then
Duan te te martojn
Me nje tjeter qe nuk e nje ti
Atje ku drit te bardh nuk she me sy

Refreni 2 here

O me shtate dry e ne shtate shpi
Ty me te mshel do vi pas ty
Do vi pas ty e do te gjej
Pa ty zemer une asgje nuk vlej

Shume keq ta kan punu
E tjeter kund nuse dojn me te qu
Per mua flasin veq
Sikur jam i keq
Me nje tjeter qe nuk e nje ti
Atje ku drit e bardh nuk she me sy

Refreni 2 here

O me shtate dry e ne shtate shpi
Ty me te mshel do vi pas ty
Do vi pas ty e do te gjej
Pa ty zemer une asgje nuk vlej


Ky tekst u dërgua nga HoneyRamadan Krasniqi (Dani)
Publikimi: 06/11/2008
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski
Video Produksioni: Fabrika


Ramadan Krasniqi (Dani) - Me Shtatë Dry
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Shtatë Dry".
3. Video është e këngës "Me Shtatë Dry", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0