Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ramadan Krasniqi (Dani) - Moj Katile

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Katile".
3. Video është e këngës "Moj Katile", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ramadan Krasniqi (Dani) - Moj Katile  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Këngë e albumit:

"Beqare"

Komente

Asnjë Koment

01/10/2012

2012-10-01T12:57:35+00:001000 her tkisha lind
1000 dot mkishe mbyt
un po vdes a ti jeto
kujt per mu mos i trego
un po vdes a ti jeto
kujt per mu mos i trego

reff..2x

moj katile qa mke ba
shpirt e zemer ti mi ke vra
moj katile qa mke ba
shpirt e zemer ti mi ke vra

ti ske faj , faj kam un
qe tbesova ty kaq shum
e kam vrejt por me sy
a ti mvrave me tradhti
e kam vrejt por me sy
a ti mvrave me tradhti

reff..2x

moj katile qa mke ba
shpirt e zemer ti mi ke vra
moj katile qa mke ba
shpirt e zemer ti mi ke vra .


Ky tekst u dërgua nga Outside
Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet