Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Po Du Me Vdek Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

nese nuk me don, mos eja
me ate fustan te kuq
me dhemb kur nata kalon huq
nese nuk me don, mos eja
me ate fustan te shkurt
femer me zemer te ngurt

refreni 2x

me ke thene dashuri
me ke lene ne vetmi
s'me ke dhene asnje pike uj me pi
jam ne hall po du me vdeke
kete mall me fjale me hjek
nuk po du me fol, po du me t'prek

sa shume fole e su lodhe
s'mu afrove asnje çast
Ti a po ma ban me t'kast
nata me biseda t'gjata
mallin tim nuk po ma hjek
s'po du me fol, po du me t'prek

refreni 2x

me ke thene dashuri
me ke lene ne vetmi
sme ke dhene asnje pike uj me pi
jam ne hall po du me vdeke
kete mall me fjale me hjek
nuk po du me fol po du met prek


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti

Ramadan Krasniqi (Dani) - Po Du Me Vdek
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Du Me Vdek".
3. Video është e këngës "Po Du Me Vdek", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0