Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Mos Tu Pift Rakija E Kuqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

I

2x
e mos tu pift rakija e kuqe
ti moj tjarnane o sa e bukur je
2x
i kam dyshishe me raki
o hajde sonte ne te dy mej pi

II

2x
mos tu pift moj rakija e bardhe
ti moj vajze e re sa e bukur je
2x
ikam dy molla pa kafshu
sonte e dashur ti fal qe te du

III

2x
mos tu pift moj rakija e bardhe
ti moj tjarnane o sa e bukur je
2x
i kam dy shishe me raki
hajde sonte ne te dy me i pi


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti

Ramadan Krasniqi (Dani) - Mos Tu Pift Rakija E Kuqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Tu Pift Rakija E Kuqe".
3. Video është e këngës "Mos Tu Pift Rakija E Kuqe", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0