Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Edhe Nje Kenge Shpirti (Gote Pas Gote) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

gote pas gote na shkoj nata
gzohu sonte ti moj zemre ngrata
ti harro se ke mundime
qeshu pak moj zemra ime

kenge pas kenge qeli drita
ty te deshta moj e ty te prita
sonte jeta mu zburua
se me ty isha se te dua

refreni

qoje koken e mos u dorezo
edhe nje kenge shpirto ti kendo
nete e nete sbashku i kemi kalu
se shume halle ne i kemi harru


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti

Ramadan Krasniqi (Dani) - Edhe Nje Kenge Shpirti (Gote Pas Gote)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe Nje Kenge Shpirti (Gote Pas Gote)".
3. Video është e këngës "Edhe Nje Kenge Shpirti (Gote Pas Gote)", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 1