Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Je E Vetmja Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

mu dogj zemra mu per ty
vaj vaj vaj aman
nuk te ndrroj une me asgje
vaj vaj vaj aman
dashurine ta bajme ne dy
vaj vaj vaj aman

II

ah me shih njeher me sy
vaj vaj vaj aman
digju zemer digju ti
vaj vaj vaj aman
je e vetmja dashuri
vaj vaj vaj aman

III
I

si ste vjen aspak gjynah
vaj vaj vaj aman
pa ty jeta me kalon
vaj vaj vaj aman
dora ime te kerkon
vaj vaj vaj aman

IV

digju zemre digju ti
vaj vaj vaj aman
digju zemre digju ti
vaj vaj vaj aman
je e vetmja dashuri
vaj vaj vaj aman
si ste vjen aspak gjynah
vaj vaj vaj aman


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ramadan Krasniqi (Dani) - Je E Vetmja Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je E Vetmja Dashuri".
3. Video është e këngës "Je E Vetmja Dashuri", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0