Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ramadan Krasniqi (Dani) - Ende Te Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ende Te Dua".
3. Video është e këngës "Ende Te Dua", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ramadan Krasniqi (Dani) - Ende Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

11/02/2010

2010-02-11T12:35:39+00:00Te kam dashtur dhe te dua
Une ty moj vetull holl

2x
Tash ti me je larguar
dhe me goj spo me fol

dhimte as pak nuk pate
gjynah o per trupin tim

asnihere sme kanqe
veq me mbushe hidherim

kane me te ra ndermend moj
fjalet qe mi ke ndru

e ne dhe kur te mlohet ti ke mem kujtu

2x
dhimte as pak nuk pate
gjynah o per trupin tim

asnihere sme kanqe
veq me mbushe hidherim

Kete e kom dergu une edhe tekstin edhe muziken pse sme keni qit emrin


Ky tekst u dërgua nga Rinor Kelmendi
Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet