Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Sa Mka Marr Malli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

te zgjodha nder shoqet me te mirat moj qe i ke pas me fole e para dhe ne zemer moj te kam pas
te zgjodha nder shoqet ma te mirat qe i ke pas
sa mka mar malli met paa me ty nuk kam dasht me u ndaa ende zemer je per mu ende ty te du
x2

krijuam me te bukuren ma te bukren moj lumturin por fati nuk deshti tjemi bashk moj un dhe ti tani qdo te premte te kujtoj moj me lot ne sy i kujtoj netet kur dilnim bashk moj un dhe ti

ref
sa mka mar malli me te pa me ty nuk kam dasht me u ndaa ednde zemer je per muu ende ty te du x4


Ky tekst u dërgua nga Egzona Haziri


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ramadan Krasniqi (Dani) - Sa Mka Marr Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Mka Marr Malli".
3. Video është e këngës "Sa Mka Marr Malli", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0