A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ramadan Krasniqi (Dani) - Me Fal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ik Nga Diaspora"


Emnin tend sot e kam permend
E jam lut per ty me miliona here
Kam gabuar shum qe dikur te lash
Falje pot kerkoj e pastaj
Dhe n'deksha ndasht

Ref..
Me fal qe zemren ndoshta dikur ta kom thy
Asgje n'jete skisha dasht veq met pa me sy
E met than se tani me vjen keq
Sa me mungojn buzt e tua
Shum vone e mora vesh

E di mire qe s'eshte faji yt
Si t'leshova ty mu verbofshin syte
Te kam pas ne dore
Vleren sta kam dite
Tani e kuptoj
Dhembjen qe e kam ne shpirt

REf..
Me fal qe zemren ndoshta dikur ta kom thy
Asgje n'jete skisha dasht veq met pa me sy
E met than se tani me vjen keq
Sa me mungojn buzt e tua
Shum vone e mora vesh


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019