Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ramadan Krasniqi (Dani) - Anonim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Anonim".
3. Video është e këngës "Anonim", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ramadan Krasniqi (Dani) - Anonim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Komente

Asnjë Koment

17/01/2012

2012-01-17T20:08:08+00:00Anonim ti me ke qujt
Edhe pse kam emer
Me ndjenjat e mia lujte
Sa mke mujt moj zemer
Kur te thrras ti behesh se
nuk me njeh ne ze
Anonim kam qen dhe mbeta
per ty jam asgje
Ti e imja kurr nuk behesh
kam nis me kuptu
Tregom qka ti bej un vetes
jam tu u tranu
Ti e imja kurr nuk behesh
kam nis me kuptu
Tregom qka ti bej un vetes
jam tu u tranu

Ref:
Me hup oj zemer
moti jam mesu
s'di qka esht e mira
qka esht me fitu
Me hup oj zemer
Askush nuk ma shkon
Anonim kam qen
e mbetem pergjithmon

Per ty un nuk ekzistoj
Te dukem i tepert
I panjohur e i huaj
Po shihet ne veper
Un te thrras ti behesh se
nuk me njeh ne ze
Anonim kam qen dhe mbeta
per ty jam asgje
Ti e imja kurr nuk behesh
kam nis me kuptu
Tregom qka ti bej un vetes
jam tu u tranu
Ti e imja kurr nuk behesh kam
nis me kuptu
Tregom qka ti bej un vetes jam tu
u tranu

Ref:
Me hup oj zemer
moti jam mesu
s'di qka esht e mira
qka esht me fitu
Me hup oj zemer
Askush nuk ma shkon
Anonim kam qen
e mbetem pergjithmon

Me hup oj zemer
moti jam mesu
s'di qka esht e mira
qka esht me fitu
Me hup oj zemer
Askush nuk ma shkon
Anonim kam qen
e mbetem pergjithmon


Ky tekst u dërgua nga L!nn@
Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet