Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ramadan Krasniqi (Dani) - Mendoja, Mendoja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mendoja, Mendoja".
3. Video është e këngës "Mendoja, Mendoja", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ramadan Krasniqi (Dani) - Mendoja, Mendoja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"Bukuria E Ulqinit"

Komente

Asnjë Koment

18/03/2009

2009-03-18T00:01:00+00:00NE MOSHEN E DASHURISE
KUR MBUSHA 20 VJEC
MES DHIMBJESH MORA RRUGEN
VASHE PER NE KURBET
MES DHIMBJESH MORA RRUGEN
VASHE PER NE KURBET

MENDOJA MENDOJA
MES DHIMBJESH KUJTOJA
SHKELQIMIN E SYCKAVE TE SAJ
SI SHKOI DASHURIA
SI HUMBI LUMTURIA
SI vyshket VENITET AJO VAJZE

MENDOJA MENDOJA
MES DHIMBJESH KUJTOJA
SHKELQIMIN E SYCKAVE TE SAJ
SI SHKOI DASHURIA
SI HUMBI LUMTURIA
VEC ZOTIT I LUTEM
TE ME FAL

TE LASHE UNE TY MOJ TANJA
TE LASHE MOJ NE VETMI
TANEN DHE KORCEN TIME
VALLE DO TA SHOH NJE DITE
TANEN DHE KORCEN TIME
VALLE DO TA SHOH NJE DITE

MENDOJA MENDOJA
MES DHIMBJESH KUJTOJA
SHKELQIMIN E SYCKAVE TE SAJ
SI SHKOI DASHURIA
SI HUMBI LUMTURIA
SI vyshket VENITET AJO VAJZE

MENDOJA MENDOJA
MES DHIMBJESH KUJTOJA
SHKELQIMIN E SYCKAVE TE SAJ
SI SHKOI DASHURIA
SI HUMBI LUMTURIA
VEC ZOTIT I LUTEM
TE ME FAL

NENA MDERGOI NJE LETER
SE TANA ISH MARTU
SI DO TA DUASH NJE TJETER
ZEMRES I DHASH NJE GUR
SI DO TA DUASH NJE TJETER
ZEMRES I DHASH NJE GUR

MENDOJA MENDOJA
MES DHIMBJESH KUJTOJA
SHKELQIMIN E SYCKAVE TE SAJ
SI SHKOI DASHURIA
SI HUMBI LUMTURIA
SI vyshket VENITET AJO VAJZE

MENDOJA MENDOJA
MES DHIMBJESH KUJTOJA
SHKELQIMIN E SYCKAVE TE SAJ
SI SHKOI DASHURIA
SI HUMBI LUMTURIA
VEC ZOTIT I LUTEM
TE ME FAL
Category
Music
License
Standard YouTube License


Ky tekst u dërgua nga linda
Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet