Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ramadan Krasniqi (Dani) - Bajna Dasem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

18/03/2009

2009-03-18T01:01:00

Këngë e albumit:

"Bukuria E Ulqinit"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bajna Dasem" kënduar nga Ramadan Krasniqi (Dani).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xili. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Bajna Darsem me Vullnet
E Martoj Baba o Djalin E Vet
Bajna Darsem me Vullnet
E Marton Nana o Djalin e Vet

Bajna Darsem Lujna Knojna
Vllaun Ton Sot Po E Martojna
Bajna Darsem Lujna Knojna
Vllahun Ton Vallah e Martojna

Vin Urimet Nje Nga Nji
U Trashigofshi jU O Qifti i ri
Vin urimet Nje Nga Nji
U Trashigofshi Ju O Qifti i ri

Bajna Darsem Lujna Knojna
Vllaun Ton Sot Po e Martojna
Bjana Darsem Lujna Knojna
Vllaun Ton Valla E MartojnaMë Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet