Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ramadan Krasniqi (Dani) - Shaho Mori Shoqe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/01/2013

2013-01-26T13:02:33

Këngë e albumit:

"Bukuria E Ulqinit"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shaho Mori Shoqe" kënduar nga Ramadan Krasniqi (Dani).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Avdyl Mehmeti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Shaho mori shoqe hej diqka met kallxue hej diqka met kallxue, diqka met kallxue e hej na burrat mej ndrrue hej na burrat me ndrrue.

Burri yt ma i rije hej veshun si zotnije hej veshun si zotnije, burri jem ma plak e hej shallvare t'bojxhake e hej shallvare t'bojxhake.

Shallvare t'bojxhake e hej shpijen katër kate e hej shpijen katër kate, shpijen katër kate e hej xhepat plot dukat e hej xhepat plot dukat e.Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet