Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ramadan Krasniqi (Dani) - Ti Ku Ke Moj Shazo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Bukuria E Ulqinit"

Komente

Asnjë Koment

26/01/2013

2013-01-26T12:16:23+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Ku Ke Moj Shazo" kënduar nga Ramadan Krasniqi (Dani).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Pandora & Xheza. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ti ku ke moj Shazo
Kur i rashe une fyellit
Kur i rashe une fyellit
Ne hije te trandafilit x2

Nder hije pushojshe
Fyellin e ndegjojshe
Me ardhe nuk guxojshe
Nanes ju frigojshe x2

Ti ku ke moj Shazo
Kur i rashe kavallit
Kur i rashe kavallit
Ne hije te jargovanit x2

Nder hije pushojsha
Fyellin e ndegjojsha
Me ardhe nuk guxojsha
Nanes ju frigojsha

...Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet