Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Një Letër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Një letër më ka ardhë,
por prej kujt nuk e di
ndoshta është prej nënës sime,
që e lash në vetmi
Një letër më ka ardhë,
por prej kujt nuk e di
ndoshta është prej nënës sime,
që e lash në vetmi

Ref.
Kisha dashur o që ti shoh,
ata sy që kan' lotuar
kisha dashur me prekë atë dorë,
dorën që më ka shkruar
Kisha dashur o që ti shoh,
ata sy që kan' lotuar
kisha dashur me prekë atë dorë,
dorën që më ka shkruar


Ky tekst u dërgua nga E.G.

Ramadan Krasniqi (Dani) - Një Letër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Letër".
3. Video është e këngës "Një Letër", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0