Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ramadan Krasniqi (Dani) - Kurre Nuk Gjeta Dashuri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kurre Nuk Gjeta Dashuri".
3. Video është e këngës "Kurre Nuk Gjeta Dashuri", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ramadan Krasniqi (Dani) - Kurre Nuk Gjeta Dashuri  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/10/2015

2015-10-13T06:05:20+00:00Ku jane sonte syte e tu
Kujt t'i them sa fort te du
Me dhemb koka, me ndizet balli
Per ty shpirte me dogji malli x2

ref 2x : Sonte cdo gje une t'kisha dhene
T'a shoh fytyren por si hene
Droj per syte e tu te zi
Kurr nuk gjeta dashuri

Kur e din se me mungon
Pse largohesh pse po shkon
Thelle ne mua dicka therre
Si te harrohet ajo vere

ref 2x : Sonte cdo gje une t'kisha dhene
T'a shoh fytyren por si hene
Droj per syte e tu te zi
Kurr nuk gjeta dashuri


Ky tekst u dërgua nga Boletin Zenuni
Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet