Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dani & Bes Kallaku - O Bir Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

DANI:
Ah ku je bre Bir ku je
Ah ta honksha zemren e
Mo ty ste kam pa ma mir
Ah te du te du re bir 2x

BES KALLAKU:
Ku ke hup o bir ku ku ke hup o bir
Ke po pare mir o bir ke bo pare mi
E kam ni deshir bir e kam ni deshir
Vec me tpa mir o bir vec me tpa mir...


Ky tekst u dërgua nga Pxh6a

Dani & Bes Kallaku - O Bir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Bir".
3. Video është e këngës "O Bir", por nuk këndohet nga Dani & Bes Kallaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0