Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramazan Islami - Simpatike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

syt e bukur, syt e embel o qe i shoh cdo nat ne enderr
keto sy o plot shkelqim 2x
o qe ma knaqin shpirtin tim

e simpatike zan e malit 2x
o ma e bukra anes malit
vajz bujare paske ken
o te gjith djemt na i le pa mend

flokt e gjata buzt e njoma
o porsi lule thankshin morrat
por si yll moj bukuri 2x
e shpirtit tim i jep freski

e simpatike lule blinit 2x
o ma e bukra e ulqinit
vajz bujare paske ken
o te gjith djemt na i le pa mend

e simpatike lule blinit 2x
o ma e bukra e ulqinit
vajz bujare paske ken
o te gjith djemt na i le pa mend


Ky tekst u dërgua nga simpatikja e anes malit

Ramazan Islami - Simpatike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Simpatike".
3. Video është e këngës "Simpatike", por nuk këndohet nga Ramazan Islami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramazan Islami:


Komente 0