Ramazan Rrapushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Ramazan Rrapushi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Bledi I Xhamllikut

Sajmir Çulaj

Klodian Yzeiri

Pajtim Struga

Besim Zeqiri

Agim Saliu

Mustafa Mehja

Nevruz Nuredini

Petrit Berisha

Artan Kola


Tags: Ramazan Rrapushi, Ramazan Rapushi

Krijo Një Kartolinë