Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rameka - Asat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asat".
3. Video është e këngës "Asat", por nuk këndohet nga Rameka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rameka - Asat  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/02/2011

2011-02-21T19:37:47+00:00hapi vesht se jam gati
t'flas/
e do flas se une jam as/
e ti plas!! si ke plas dej
tash/
vec avash/ kur thu do
m'rrash/
se tash jem t'part/ njata
shqiptart/ e pergjakshme/
je t'gatshme/ esht cdo
betej e rahatshme/
tash me/ jem te pa
ndalshme/
ndac me/ sulmu? te rrzoj
rahatshme/
po ec more pis/ po don me
mqit diss/
a po don me te rrzu? se
qellimit ja arris/
ti qe je nven tem banu
gati lviz/
pse sjam n'tv zdon me
than qe s'gris/
urrejtjet mire se tvin un i
pres me gzim/
e di qe m'urrejn se une
jam n'fitim/
a e din a se din/ sma nin o
trim/
vec bon gjykim/ se ta qes
kryt tym/
jam njaj rrugachi/ veshem
me versachi/
kupton po z'don, pra
plachi/ mos ndachi/
kurr mos dush ju n'mut
rachi/
qofse je i smur hajde se
jam ilachi/
mos e hap at goj/ se ska
nevoj/
e oj/ e din ta lyj ftyren
n'boj/
ti po din mire se kush e ka
ket loj/
o ka rrin n'shpi ton e po
rrin si zoj/
jemi asat/ krejt i mysim
shtasat/
para se me fol ma mire
merrni masat/
se e din cha ndoll/ e cha
muj me soll/
po don me na rrzu? a po
t'ec suksesi?
nejse t'uroj fat n'ket dhoj
buznesi/
vec esht im vesi/ flak e
ndezi/
ai qe prek n'pun teme
maron prej stresi


Ky tekst u dërgua nga Slitta Tba
Më Shumë Këngë Nga Rameka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet