Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rameka - Vij Me Djeg Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

.........................................................
Yeee
Shqipet E Pergjakshme
Skeezy
Rameka
.........................................................

.........................................................
Ata qe nuk e din T.B.A nuk shuhen
Inatqort hala me ne po kruhen
E di qe po menoni po neve kurr smun na rrxoni
Kur bohet fjal per ne ju te ton gjelozoni
Ju jeni fallca te na po ispironi
Saher po bona hite ju kejt po domtoni
E hapi vesht ngoj kto sene treja nket shpi
Mos u qo ti kunder neve se permas e kom


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


Rameka
Publikimi: 20/03/2015


Rameka - Vij Me Djeg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vij Me Djeg".
3. Video është e këngës "Vij Me Djeg", por nuk këndohet nga Rameka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rameka:


Komente 0