Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rameka - Tan Boten Tba (Feat. En'g)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref:2x
........................................................
T.B.A anena
T.B.A erdh knena
T.B.A tan boten
Tash pe dridhim token
........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Publikimi: 22/08/2012Më Shumë Këngë Nga Rameka:


Komente mbi këtë këngëRameka - Tan Boten Tba
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tan Boten Tba".
3. Video është e këngës "Tan Boten Tba", por nuk këndohet nga Rameka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.