Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rameka - Po Lypi Drejtesi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


........................................................
E din kjo jet osht pis mos mi pas mendt nkry
Munohen met fy edhe pse thojn dojn ty
Ky RaMeK e din si jep kujt besim
Me bo diqka pa lujt .......................
Tkuptoj pranoj interesat njesoj
Kerkoj drejtsi se ku gjej se di
Mi besu kujna nket bot besoj se osht marri
E me ket politik ta bojn mendjen pik
Dot hi npushtet aj qe nuk grabit
Munohen met grabit ska drejtsi nket jet
Boll une jom ka lypi po spo muj me gjet
Hapi syrin shikoj shikoj maskarallak
Jem nje kush jem problemi kallabllak
Po shkoj nrrugen qe duhet po njerzit jon dzi
........................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendRameka
Publikimi: 30/12/2008


Rameka - Po Lypi Drejtesi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Lypi Drejtesi".
3. Video është e këngës "Po Lypi Drejtesi", por nuk këndohet nga Rameka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rameka:


Komente 0