Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rameka - Nas Is Like

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nas Is Like".
3. Video është e këngës "Nas Is Like", por nuk këndohet nga Rameka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rameka - Nas Is Like  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/03/2012

2012-03-01T15:12:14+00:00..........................................................
Fitoj pi neje e kom xhepin teme
Zdi trrej une qe lypem gjejem
Kur ti skupton vendin ton e boj ton
Ti fol se trem kon
E boj ket loj per vete
Njerzit po repojn po po repojn nvete
Kur kthena une kneje inaqort jon tu flete
Kom vllezen e kusheri qe per mu plot godasin
Me shtu asin n'Ramek o si me lshu gazin
Burrnin ta vrasin sje burr ti per ty sta rrasin
Kan shku ment e kreve ti


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Rameka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet