Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rameka - Ninullat (Feat. Ekrem Gj)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rameka
...........................................................
Tash erdhi koha per mos mi lon gjon kesat
Si vagona tre veta po e sheh qysh dalin
Kur mendoj naj sen mshkon mendja te plisat

Tash do .... se helmin e gjeta
Prodhim i ri emri ti osht Rameka
Du mi lon n'tmeta un kta tre veta
Mos prit n'infinit se osht rrezik jeta
Ju sjeni lojtar jeni lojrat e lojtarit
Ju sjeni repera jeni pidha t'flliqt tkarit
Ju sjeni gangstera whek veq pidha
Dridhnu nkom sidomos kur vina
Buli Bx n'tekst une jom .....
Veq ty .......................
Ky diss osht ma shum se ti me bo seks


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


Rameka
Featuring: Ekrem Gj
Publikimi: 06/11/2013


Rameka - Ninullat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ninullat".
3. Video është e këngës "Ninullat", por nuk këndohet nga Rameka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rameka:


Komente 0