Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rameka - Ma I Madhi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma I Madhi".
3. Video është e këngës "Ma I Madhi", por nuk këndohet nga Rameka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rameka - Ma I Madhi  (Feat. Gbmc)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"G Deri N'dhe"

Komente

1 🔥

Featuring

G.B.M.C.

12/10/2014

2014-10-12T14:53:11+00:00Beat: RAMEKA Beats
Lyrics: GBMC & RAMEKA

Verse GBMC:
sdu me dit se shqipe tka kap malli /
ti per mu svlen thuj kush eshte ma i madhi /

Verse RAMEKA:
e fol per mu keq veq fol per mu veq yeeah 2x

Verse RAMEKA:
Une do baj temen dhe do baj temen/ e ardhmja fillon ktu tash epoka re shkelqene/

Nese ti m'do mu/
ja dike vleren arit/
nese ti sme do mu/
ma hanksh bash...

Kam nejt real me veten qe ket loj fillova/
por bana shum pushim edhe ktu gabova.

Nuk ka randsi cha fol vec ti fol per mua 2x

Nese sme 'hapin mu rrug/ Vetes i hapi un rrug/ pertej/
destinacioni per kup/ njeri qe ndal nuk esht dukt/ Knej/

Urreni se tjeter gja skeni vec hey
Gishtin e tret pergjigjen e gjej
Thoni cha tdoni limitin e thej
Gishtin e tret pregjigjen e gjej/

Verse GBMC x2:
sdu me dit se shqipe tka kap malli /
ti per mu svlen thuj kush eshte ma i madhi /

Verse RAMEKA x4:
e fol per mu keq veq fol per mu veq yeah yeah

Verse GBMC:
Tiron, London bredhi kat dush /
mka thon gjyshja mu pasosh, une tkom si rrush /
femna qdo lloj rrace, a pin hedhin Londs /
une jom gjibit, e boj shoki un harro /
Linga Linga Linga, shqipe mos boj linga /
Linga Linga Linga, se na jena Kinga /
Bitchis tok tok tok,

Aaa Aaa you now when a meen /
Aaa Aaa you now when a seen /
Aaa Aaa you now when a meen /
Aaa Aaa you now when a seen /

Verse GBMC x2:
sdu me dit se shqipe tka kap malli /
ti per mu svlen thuj kush eshte ma i madhi /

Verse RAMEKA x4:
e fol per mu keq veq fol per mu veq yeah yeah


Ky tekst u dërgua nga  Br3AcKeR
Më Shumë Këngë Nga Rameka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet