Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rameka - Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na".
3. Video është e këngës "Na", por nuk këndohet nga Rameka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rameka - Na  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/12/2013

2013-12-27T20:39:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Na" kënduar nga Rameka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rameka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Vjollca Selimi - Na

Ndali akrepat shijoje qastin ky esht momenti e kemi rastin harroji krejte ndreqma diten ky esht momenti qe ne e pritem na na na ket dit ket moment e kena prit na na nuk guxojm na ket rast nuk e lshojm na na na na ket dit ket ment e kena prit na na nuk guxojm na ket rast nuk e lshojm


Ndali akrepat mos tikej ora sot eshte fati ne duart tona harroji krejte ndreqma diten ky esht momenti qe ne e pritem na na na ket dit ket moment e kena prit na na nuk guxojm nak ket rast nuk e lshojm na na na na ket dit ket moment e kena prit na na nuk guxojm na ket rast nuk e lshojm

na na na ket dit ke moment e kena prit na na nuk guxojm na ket rast nuk e lshojm na na na na ket dit ket moment e kena prit na na nuk guxoojm na ket rast nuk e lshojm

SoniG - Na

kena me kon na
kena me kon na
kena me kon na bashk
kena me nejt na kena me nejt na kena me nejt veq bashk
kena me lujt na kena me nejt na kena mu perqaf
kena me lujt na kena me nejt na kena mu perqaf

zemer qa menon ti un pe di shume mir
e di qe mdon mu veq vet je tu shtir
e di qe mdon ti
e di qe mdon ti
e di qe mdon ti mu
afrohu edhe pak ti se edhe un po du me tregu
po du me te tregu ty se sa shume te du
pse spo ma jep ni shans veq pak me tu afru
e di qe mdon ti
e di qe mdon ti
e di qe mdon ti mu
edhe ti e din se ski me gjet tjeter si mu

kena me kon na
kena me kon na
kena me kon na bashk
kena me nejt na kena me nejt na kena me nejt veq bashk
kena me lujt na kena me nejt na kena mu perqaf
kena me lujt na kena me nejt na kena mu perqaf

zemer para teje kisha nejt un nenstop
kisha marr afer edhe met perqaf
pi thirri ndjenjat mos me mu largu
nese von kthehesh nuk do jem me ktu
ti i shkrin akujt veq me shikim
ti je gjysma e trupit tim
ju maj bejbe You get my brain
I give you everything everything about me

nese bashk kthehna kena me kon shume mir
nuk du me ja dit mo a asht dit e keqe apo e mir
per mu je hana per mu je diell
per mu nuk ka ma dit me vransire
e nese lyp kohen e kthej per ty
po du me tpa edhe niher ne sy
kam shume gjana per me ti than
edhe shume ndjenja qe po me pengojn
edhe shume ndjenja qe po mpengojne

Adelina Berisha - Na

REF.:
Hala nuk u pam na
Hala nuk u pam na
E skena mu pa ,neve harrona
Me te tona lirisht harro na
Se skena mu pa na jo skena mu pa na
E skena mu pa na
Neve harrona
Me te tona lirisht harro na

Qysh je tuj ni dikur e ki pas e tash nuk e ki
Qysh je tuj ni dikur e ki pas e tash nuk e ki
Tonat tonat tonat ti kom dhon
Dashnin e ke mar e sta ka ni dashni me dhon
Tash edhe tu u ni,don mu kthy po tash u bo von
Tonat mirat na kishim mujt mi pas bashke
Tonat mirat tash tjeter kush i ka
Ti sje mo ai qe zemra per ty mrreh
Ti vet ki faj e tash je ka lyp mu nxeh

REF.:
Hala nuk u pam na hala nuk u pam na
E skena mu pa, neve harro na
Me te tona lirisht harro na
Se skena mu pa na , e skena mu pa na e skena mu pa na
Neve harro na , me te tona lirisht harro na

Qysh je tuj ni dikur e ki pas e tash nuk e ki
Qysh je tuj ni dikur e ki pas e tash nuk e ki
Tonat tonat tonat ti kom dhon , dashnin e ke marr e sta ka ni me dhon
Tash edhe tu u ni don mu kthy po tash u bo von
Tonat mirat na kishim mujt mi pas bashke
Tonat mirat tash tjeter kush i ka
Ti sje mo ai qe zemra per ty mrreh
Ti vet ki faj e tash je ka lyp mu nxeh

REF.:
Hala nuk u pam na hala nuk u pam na
E skena mu pa ,neve harro na
Netet tona lirisht harro na
Se skena mu pa na , e skena mu pa na e skena mu pa na
Neve harro na
Me te tona lirisht harro na

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Rameka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë