Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rami Ahmeti - Gjyshe Gjyshe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A kan bujrum ne ket shpie
po vin krushqit met marr tye
2x

Gjyshe gjyshe naj ep ijen
sjena ardh me ta kall shpijen
2x

Jem qellue shpi zotnie
perhajr t'koft kjo miqasie
2x

Gjyshe gjyshe naj ep ijen
sjena ardh me ta kall shpijen
4x
Rami Ahmeti
Publikimi: 11/11/2022


Rami Ahmeti - Gjyshe Gjyshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjyshe Gjyshe".
3. Video është e këngës "Gjyshe Gjyshe", por nuk këndohet nga Rami Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rami Ahmeti:


Komente 0