Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramiz Bytyqi

Nuk ka akoma asnjë votë

Ramiz Bytyqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhavit Nimanaj

Shaban Demaj

Mergim Mazreku

Skënder Fejzullahu

Bajram Gashi

Fadil Nreca

Afrim Gashi

Salih Gashi

Fetah Bajgora

Basri Bega

Tags: Ramiz Bytyqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet