Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramize Caka, Flora Gashi & Sala Bekteshi - Paska Vesh Lulia Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Paska veshe
paska veshe lulija fustane
lulija fustan e

marshall moj
marshall poj raka tamam e
poj raka tamam e

II
paska vesh e
paska veshe lulija dimije
lulija dimij e

marshall moj
marshall moj sa bukur poj rrin e
sa bukur poj rrin e

III
paska dal e
paska dal e lulija n'oborr e
lulija n'oborr e

marshall moj
marshall e me belin e holle
me belin e holle


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ramize Caka, Flora Gashi & Sala Bekteshi - Paska Vesh Lulia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Paska Vesh Lulia".
3. Video është e këngës "Paska Vesh Lulia", por nuk këndohet nga Ramize Caka, Flora Gashi & Sala Bekteshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramize Caka:


Komente 0