Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramize Caka, Flora Gashi & Sala Bekteshi - Qenke E Mire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Qenke e mire
me te vu n'bardak
me t'marr ere ka pak ka pak

Qenke e mire
me te vu n'bardak
me t'marr ere ka pak ka pak

a na nina ninaj na
lulija erdh te na

a na nina ninaj na
lulija erdh te na

II
Qenke e mire
me te vu n'saksi
me t'marr ere per bukuri

Qenke e mire
me te vu n'saksi
me t'marr ere per bukuri

a na nina ninaj na
lulija erdh te na

a na nina ninaj na
lulija erdh te na

III
Qenke e mire
me te vu n'llokum
me t'marr ere ka shum ka shum

Qenke e mire
me te vu n'llokum
me t'marr ere ka shum ka shum

a na nina ninaj na
lulija erdh te na

a na nina ninaj na
lulija erdh te na


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ramize Caka, Flora Gashi & Sala Bekteshi - Qenke E Mire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qenke E Mire".
3. Video është e këngës "Qenke E Mire", por nuk këndohet nga Ramize Caka, Flora Gashi & Sala Bekteshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramize Caka:


Komente 0