A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ramush Krasniqi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ramush Krasniqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike dhe popullore qytetare. Më datë 1 Shtator 2018, Ramush Krasniqi publikon videoklipin "Ahmet Krasniqi & Aziz Zhilivoda". Më datë 4 Qershor 2019, Ramushi publikon videoklipin "Lulja E Pranveres". Më datë 9 Tetor 2019, Ramush Krasniqi publikon videoklipin "Selvija". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Ramush Krasniqi. Videoklipi u prodhua nga kompania Red Media....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Berisha

Mergim Mazreku

Rbs

Ralien

Albo 06

Lil Erdi

Snero

Sazan Mecani

Ekrem Bislimi

Mr. Babushi


Tags: Ramush Krasniqi, Ramushi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019