Rap J
Rap J

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Rap J është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2013, Rap J merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Meriton Me Shume (Stop Droges)". Në vitin 2013, Rap J publikon albumin "Pakës Dritë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0