Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rap J - N'rap Pa Fitim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

I

N'rap pa fitim
aj xheja i trent a qe po vjen
kur bon pauza vehtes ja then
dost spo ma nin veq po du me pushu
e du repin shum se kurr skishna shkru
u qova n'mengjes un hala me sy mshel
Tuj punu albumin se tjert kokan shtjerr
pa kurrfar interesi sdu si kta me ju mjel
rimat i kom drit ju nxejn sikur djell
nime boj pauza kthehna i ngri si meduza
Fjalt qe i qes sun i shlyn kurr shpuza
se vijn pi zemres pi sposhtit e themres
rimat pom dalin jo pi krejt qenjes
a pe nin kit fllow fol ape nin kit flow
a jeni me mu qoni durt thuni po
hajde du mju ni kejt o ooooo
hajde thyni krejt Rap J numer njooo
hejtat po ikin se ktu skan qka lypin
xheja te nalt e ata po zhdrypin
prap ni selam salut fuck inatqor
xheja u kthy mo sen skeni ndor
one two three three two prap one
ju veq fjal kini se kshtu nuk ju man
dosti shum po flet po ruje at xhan
se ky xheja i trent mun me ta nxan

Reff: 2X

N'rap pa fitim une t'bi edukim
kallxoj haver se skom perfundim
rimat e mija i ngon e merr msim
ma dha zoti jeten veq per kit qellim

II

Qe ky mafia po thojn koka kthy
un bona pauz veq deshta met pa ty
Rapin qysh un e lash e gjeta apet
inatgjit po kqyrin paskan ra n'siklet
jon rima shqip kto nuk vijn nga kina
destinacioni Tirana dhe prishtina
shqipnia Kosova e qdo shqipe n'diaspor
hajde uroma shoki zgatma at dor
une zdu me lon paskan rrejt kush kan thon
hiqu ti cmimve se the best un e kom
lej ato pallavra kurr smuni mem nxon
gjoma ni MC kaq real qe e bon,
ju bini veq rrena un optimizem per jet
e ni vehten mir sa her e qoj kryt perpjet
e di atje nalt osht ni zot ku muj mu mbshtet
jeta osht e rond shum kur je i vertetNuk kemi video për këtë këngë.


Rap J
Publikimi: 25/05/2013


Rap J - N'rap Pa Fitim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'rap Pa Fitim".
3. Video është e këngës "N'rap Pa Fitim", por nuk këndohet nga Rap J.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rap J:


Komente 0