A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Rap Side - Qita Jena  (Feat. Ghetto One & Lyric Master)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/07/2009

2009-07-26T15:31:03

Featuring

Lyric Master


ja nisa une qit kang me punu e spo di kuj me ja nshu......
ni sen real du me jau tregu $B.A$ rapin ka mjau shkurtu e kanger e par atyneu du me jau kushtu
e jo si do repera qe po veshen si kullera fundi po ju vjen Bi-ej po shperthen

i lindun me probleme jom djal hastreti familja tum dasht un tu bo sen en veti e kadale une e msova qa osht repi

nga respekti per familje i ika ksaj rruge per ata qe nuk e dijn Rap-i osht ni lloj zhuge

ref.
sa her qe vi 1 hit e qes qdo her ma nalt se kurr nuk zbres origjinal jom dhe mbes se kjo muzika jem kurr nuk vdes $ B.A$


Lyrics submited by $b.a$ Abby
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019