Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rap Star - Honey (Feat. Mixer & Lyric Master)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

une te dua ty edhe jo tjeter
se ti per mue je e vetmja femer
e vetmja femer qe kam dash
the fjalen te dua asnjer sta thash
me ka marr malli loti po me tret
vetem telefoni mallin po ma hek
dua te te perqfoj te ndjej
se je me mua ta shuj mallin tim
ne buzet e tua
kshtu kjo jet eshthe bere monotome
ti digjesh per mue une per zemern tende
e mallkoj gurbetin edhe ket largsi
dhe e lus zotin te me bashkoj me ty (3
perse jemi te ndar edhe sjemi
te bashkuar pse zoti na ka vrar kaq shum jemi larguar perse syt e mi rrjedhin veq
lot nga qe jemi larg
edhe ste pergdheli dot
zemra nuk me rreh se nuk
gjen gezim sepse ti mungon
ne kraharorin tim
perse zemra nuk me rreh
se per ty ka ndjenja
pse syri nuk me shef
sepse ti je rrezja

REF:merre zemren time
dhe me te jeto
ateher do ta dish
ky shpirti sa te do
nese ti nuk me njeh
mos me ler te pres
merre jeten time
dhe me ler te vdes (3


Ky tekst u dërgua nga Rap Style :d


Nuk kemi video për këtë këngë.


Rap Star
Featuring: Lyric Master
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/09/2010


Rap Star - Honey
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Honey".
3. Video është e këngës "Honey", por nuk këndohet nga Rap Star.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rap Star:


Komente 0