Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rap Star - Kampioni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  8

E kur jom kon i vogel mvetshin qa ki me u bo kir rritesh
E gjith ju kom thon mjek,polic a kryeminister
Se pasha at nan bro pare pare si bisha
Kta po mlohen me to e tjert po bohen si grevista
E kur pi shoh hejterat o zot qysh pom duken
Pom doket veq mi kqyr nsy po vin e po mu luten
Po mos mu lut mu o bro,po shko e lutju allahut
Se kerkush smunet met pshtu prej armes tkampionit
E kur pi nij do tu fol per pare, sene e fam
O zot qysh pom hidhet me shku me i ba per spital
Po prap se prap bro dihet kush o kampioni
E kur pi nij kta po nina sikur brohni

Brohni,brohni,brohni
po nina sikur brohni
Brohni,brohni,brohni
po nina sikur brohni brooo


Ky tekst u dërgua nga Arlind Bejtullahu


Nuk kemi video për këtë këngë.


Rap Star
Publikimi: 20/02/2019


Rap Star - Kampioni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kampioni".
3. Video është e këngës "Kampioni", por nuk këndohet nga Rap Star.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rap Star:


Komente 0