Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RapBoy - Panda (Desiigner Remake)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

13/07/2016

2016-07-13T18:43:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Panda (Desiigner Remake)" kënduar nga RapBoy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga ANI (RapBoy):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet